Mechanizace

K pěstování rychle rostoucích dřevin pro energetické účely potřebujeme i jednoúčelové stroje, které nahradí manuální práci. Kromě běžných zemědělských strojů naše firma vlastní veškerou techniku potřebnou pro údržbu meziřádkového prostoru na plantáži rychle rostoucích dřevin.

Sázecí stroj pro jednořádek tažený traktorem, rozteč sazenic 40 nebo 50 cm a jejich násobky, denní výkon 240 tis. kusů

Sázecí stroj pro dvouřádek tažený traktorem, rozteč sazenic 40 nebo 50 cm a jejich násobky až do 300 cm, denní výkon 250 tis. kusů

Upravené sadařské traktory New Holland umožňující obsluhu plantáže v řádku, vybavené mulčovači, diskovači, hnojícími a postřikovacími adaptéry, umožňující provádění hlavních agrotechnických operací I ve vzrostlé plantáži.

Samochodná řezačka Krone, vybavená speciální energetickou hlavou HSAB švédského výrobce Salix Energy umožnující sklizeň rychle rostoucích dřevin do průměru 10 cm s rychlostí až 1,5 ha za hodinu.

 

Nabízíme službu založení plantáže všem zájemcům o investici do energetické plantáže RRD na zemědělské půdě, dále také služby pravidelné údržby plantáže a služby sklizně, včetně zajištění I všech souvisejících činností, např. dopravy a prodeje biomasy zákazníkovi.

Obrázky naší techniky si můžete prohlédnou v sekci fotogalerie/mechanizace